Jedno správné rozhodnutí a dluhy jsou pryč

Rozjezd podnikání může být někdy problematický. Pokud totiž nemá budoucí podnikatel dostatek finančních prostředků, nemá v podstatě jak a z čeho začít. Dost podobně na tom je i jeho kolega, který se sice už na trhu pohybuje delší dobu, ale někde se stala chyba. Stačila jedna opožděná platba na nějaký důležitý úřad a problém je na světě. A objeví se v tu nejnevhodnější chvíli. Tou je okamžik, kdy potřebuje nutně půjčit peníze a bankovní úředník kroutí nesmlouvavě hlavou.

kufr peněz

Z pohodlí domova vše snadno vyřešíte

U nebankovních poskytovatelů odpadá nejen to, že se vám ve vaší minulosti nikdo nebude šťourat, ale také nebudete muset spěchat na žádnou pobočku. Vše si vyřídíte z pohodlí vašeho pokoje.

  • Co k tomu bude zapotřebí? V podstatě jen dvě věci.
    1. Popřemýšlíte, která nemovitost by vám mohla s řešením vašeho problému pomoci.
    2. Až ji vyberete, tak ji ofotíte. Vyplníte on-line dotazník a vše pošlete z vašeho počítače na tu správnou internetovou adresu.

A můžete si udělat v klidu kávu, protože vaše problémy se právě začaly řešit. Několik málo hodin a vy budete vědět, jaké finanční prostředky budete mít k dispozici. Záleží na tom, v jakém stavu nabídnutá nemovitost je a také kde se nachází. Dostanete z její odhadní ceny totiž až sedmdesát procent. A s tím už se dá leccos podniknout. Například si vyplatit dluhy OSSZ, VZP, Finančního úřadu.

dohoda

  • Nebo už se vaše obtíže dostaly do další fáze a vám hrozí exekuce?
  • Snad už dokonce neprobíhá?!
  • Tak to byl opravdu nejvyšší čas.

Všechny tyto nepříjemnosti můžete během krátké chvíle umořit a konečně zase v noci klidně spát. Na splácení budete mít totiž v některých případech i dlouhých třicet let.