Uklidíme i u vás


Z práce přijdete domů, a tam vás čeká další hromada práce. Musíte uklidit celou domácnost, aby to u vás nějak vypadalo. Co kdyby nečekaně přišla nějaká návštěva, nebo nedejbože – tchyně. Drtivou většinu domácností udržují ženy, a tak je časté že jsou extrémně unavené, jelikož jsou na většinu věcí samy. Ať už udržujete svou domácnost vy a nebo i s partnerem, určitě se vám ještě navíc nechce uklízet chodba v bytovém domě.

kbelík úklid

Právě úklid společných prostor v panelácích a bytových domech bývá problém, protože jednotlivých obyvatelům nezbývají síly a nebo nemají čas na to, aby ke všem povinnostem, které mají, ještě uklízeli tak velké prostory. Vznikají hádky, protože někdo to prostě uklidí a někdo ne. Proto je potřeba vyřešit úklid paneláku jinak. Nejlepší je domluvit se se všemi a zařídit smlouvu s úklidovou firmou, která se o pravidelný úklid postará.

Jak to funguje?
Samotné úklidové firmy uklízí mnoho bytových domů a paneláků, takže často nabízí spolupráci tím, že roznáší letáky s nabídkou do schránek. Správci neo samotní nájemníci potom nabídku přidělají na nástěnku a lidé se tak mohou dohodnout zda nabídku využijí. Je to jednodušší než se dohadovat kdo kolikrát společné prostory uklízel.

mytí okne

Firmy většinu nabízí úklid schodiště, chodeb a společných užitných prostor, jako je kočárkárna nebo venkovní prostory u domu. Většinou je možné si dohodnout různý rozsah prací podle toho, co je zrovna potřeba. Úklid je možné uzpůsobit aktuálním potřebám obyvatel domu. Ceny jsou poměrně nízké, a každý byt měsíčně přispívá na údržbu a úklid několika stovkami korun podle výsledné ceny úklidu za měsíc. Nechat si uklízet společné prostory v domě je nejjednodušší a nejlepší řešení, protože se opravdu mohou zlepšit vztahy mezi jednotlivými obyvateli. Využijte možnost úklidu bez námahy a bez hádek, ocení to všichni.