Zbavte se hmyzu

Pokud nemáte rádi příliš velké pařáky, asi se na léto moc netěšíte. Navíc se k tomuto ročnímu období váže další nepříjemnost, a to je zvýšený výskyt hmyzu. Ten, co si jen tak leze po zemi nám obvykle nevadí, nejedná-li se o klíště, ale polétavý hmyz je rozhodně velice otravný, zvláště, jedná-li se o komáry. Ti dokáží pít krev nejen svou přítomností a bzučením, ale také doslova. Existují však způsoby, jak se letos těchto nepříjemností jednou provždy zbavit, alespoň tedy u vás doma. Nainstalujte si do oken sítě proti hmyzu a budete mít vystaráno.
včela od pylu
Lepší než sprej
Sítě proti hmyzu jsou rozhodně efektivnější než rozličné přípravky ve spreji, které fungují jen někdy. Navíc obvykle strašně smrdí a obsahují celou řadu nepříliš zdraví prospěšných látek. Když to dokáže zabít mouchu či komára, není důvod si myslet, že to nemůže poškodit i lidské zdraví. Když si do oken nandáte speciální sítě, nemusíte tento druh problému řešit. Žádné otravné bzučící krev pijící monstrum se vám skrze vaše okna do domácnosti nedostane. A výborné je, že toto řešení není vůbec drahé.
vážka na větvičce
Jednoduchá instalace
Vysoká efektivita kombinovaná s nízkou cenou jsou velkými plusy pro sítě proti hmyzu, ale existují zde i další výhody. Jednou z nich je i takřka bezproblémová instalace. Nemusíte mít k dispozici žádný typ nářadí, a přesto bez problémů síť k oknům správně připevnit. Jsou totiž nalepovací, takže většina lidí zvládne tuto „montáž“ už na první pokus. Takt lze zaopatřit nejen klasická okna, ale i střešní modely. Navíc nemusíte mít strach, že se nedostanete ke rostlinám, které máte za okny na parapetu. Prostě si jen pořídíte otevírací síť a pokaždé, když budete potřebovat zalít flóru za oknem, si prostě síťku otevřete. Jedná se o velice elegantní a zároveň vysoce efektivní způsob, jak se jednou pro vždy zbavit doma hmyzu bez toho, aniž byste museli mít přes léto neustále zavřená okna.