7 fangirls knih, které musíte znát

Na světě se během roku vytiskne mnoho knih, avšak ne všechny si najdou svůj domov. Většinou zůstávají v regálech knihoven a knihkupectví. Nechte mě vám ukázat několik fangirls knih, které tehdy „frčely“.
smutná čtenářka
7. Upíří deníky
Pokud jste je ještě nepřečetli, už ani nemusíte. Sice ještě najdete fanoušky, pro které jsou knihy srdcovou záležitostí, ale ostatní je spíše nemají rádi. Jedná se tu o milostný trojúhelník, který je jedním z důvodů, proč deníky ztratily čtenáře. Aspoň v mém okolí.
Někteří knihu číst nemusí, ale mohou zhlédnout sérii seriálů. Knih je několik, takže četba by netrvala chvíli.
6. Zůstaň se mnou
V knize dominuje dívka Mia, která se vážně zraní při autonehodě. Její rodina umře, avšak ona je v umělém spánku a otázkou je, zda se ještě probudí.
Myslím si, že kniha byla dobře napsána. Film je udělán úplně stejně.
5. Hobit a Pán prstenů
Filmovou trilogii vidělo hodně lidí, ale kolik z nich četlo i knižní vydání?
Navíc se knihy od filmu v některých částech dost liší, například u úplného konce Hobita. Ale musím říct, že filmy jsou velmi dobře zpracovány a herci hráli svou roli perfektně.
4. Dívky v sedlech
Série několika desítek knih, které jsou věnované tématice koní, sklidila veliký úspěch. V dnešní době už převažuje tématika lásky či žánry jako fantasy či sci-fi, proto by opětovné čtení asi nebylo tak zábavné jako kdysi. Série by měla obsahovat 36 dílů. Musím se přiznat, že jsem všechny nepřečetla. Kniha je napsaná velmi jednoduše, přesto se dobře čte.
pohádka o pejskovi
3. Dokonalý pár, sen a svět
Moje velmi oblíbená trilogie, která vypráví o světě v budoucnosti, organizaci světa, mladé lásce a tří tabletkách, které musí nosit pořád u sebe. Koncept byl pro mě zajímavý, protože se jednalo o jednu z mála knih (které jsem znala), která si pohrávala s myšlenkou budoucnosti.
2. Hledání Aljašky, Papírová města a Sněží, Sněží…
John Green a jeho srdce beroucí knihy, které se vám vryjí do paměti. Mnoho čtenářů si díla chválí z důvodu propracovanosti i občasných milostných příběhům. Děj je vždy vypjatý do poslední chvilky. Myslím, že nejvíce mé slova pochopíte, když si jednu z jeho knih přečtete.
1. Série Hunger Games
Kdo nezná Hunger Games, neboli Hladové hry, jakoby neexistoval. Spíše díky zfilmování se dostal do povědomí více fanoušků, kteří si poté přečetli trilogii. Ale zde bych více vyzdvihla film, který je dobře natočen. To, co filmu chybí jsou pocity, které se právě nachází v knize a mnohé vysvětlují.
Znáte všechny zmíněné knihy? Pokud ne, doporučuji, abyste ty, které vás zaujali přečetli. Třeba se dostaví nostalgie a vzpomenete si na vaše mladší .