Výhodný úvěr pro spotřebitele i podnikatele

Finance jsou téma celého světa. Týkají se nejenom běžného světa a denních provozních nákladů a nákupů, či placení výloh za bydlení, stravu, dopravu a jiné běžné denní potřeby, ale týkají se také podnikatelů. Kolem financí se točí celý svět.
Základní, je rozdíl mezi podnikatelským a spotřebitelským úvěrem. Každému je jistě hned na první pohled zřejmé, že se nejedná o totéž a nemusíte mít vystudovanou ani ekonomii, abyste pochopili, že podnikatelský úvěr si může sjednat pouze firma, podnikatel nebo OSVČ a logicky opačné, spotřebitelské úvěry si mohou sjednávat takzvaně spotřebitelé čili všichni lidé, samozřejmě nad 18 let svého věku, protože na právní úkony musíte dosáhnout plnoletosti.

karta

Podnikatelské úvěry

Podnikatelský úvěr můžete najít pod názvem americká hypotéka bez dokládání příjmů nebo americká hypotéka bez registrů. V tomto případě jsou pravidla velice mírná. Garantujeme nízké splátky.

  • Získat můžete úrokovou sazbu již od 4 % p.a. co proto musíte udělat? Musíte mít čistý registr. Jestliže máte pouze nějaký drobný záznam, ještě se to dá tolerovat a poskytneme vám i přesto takto nízký úrok. Ale jestliže máte velký záznam, něco vážného, či snad spadáte do exekucí, pak se nedá nic dělat a bohužel spadáte do kategorie, kde už vám musíme dát úrok vyšší. Ničeho se nebojte, nejedná se o polovinu půjčené částky. Úrok se i tak pohybuje stále do 10 % p.a. navíc u naší společnosti se jedná procento od krásných 7 % p.a.

kreditní karta

  • Dlouhá doba splatnosti je další pozitivní vlastností těchto typů úvěrů. Splatnost může být nastavena až na dlouhých 30 let.
  • Nízké splátky jako v bance samozřejmě garantujeme. V dnešní době plně konkurujeme bankám, a to i přesto, že jsme stále nebankovní čili soukromou českou společností. Daří se nám poskytovat klientům jisté výhody, které ani v bance nezískáte a konkurovat nízkými úrokovými sazbami.
  • Celé vyřízení je rychlé a peníze můžete mít do 24 hodin.
  • Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.
  • Peníze se v případě podnikatelského úvěru samozřejmě vkládají do podnikání. Můžete s nimi však hradit exekuce, platit dluhy, půjčky, faktury, nedoplatky, sociální, zdravotní, daně finančnímu úřadu a spoustu dalšího.