Seznámení on-line

Různé generace mezi sebou mají spoustu odlišností, vyrůstají jinak, ovlivňovány rozdílnými věcmi kolem sebe. A není tomu jinak ani v případě seznamování a hledání svého vysněného protějšku. Ač se na první pohled může zdát, tak tento způsob navazování vztahů nebo hledání toho pravého či pravé, není jen doménou mladších ročníků, ale stále více ho vyhledávají i lidé středního či dokonce důchodového věku. Prostě cesty ke štěstí jsou všelijaké a proč nezkusit právě internet.

slunce v srdci

Počítat však musíte s tím, že se na seznamkách najdou i tací, kteří se jen baví, proto neberte hned první kontakt jako závazný, ale dívejte se na něj ze začátku s rezervou, on stejně teprve čas ukáže, jak se vše bude dál vyvíjet. Ono to, co chcete říct, se někdy lépe píše, než říká, proto ze začátku probíhá komunikace spíše on-line a až poté přichází na řadu přímé setkání, u někoho dříve, u někoho později.

První dojem tak nemáte přímo z dané osoby, ale pouze z toho, co dokáže napsat, nemáte možnost slyšet hlas, vidět obličej, postavu, gesta, styl oblékání, účes atd., k danému textu si tak nemáte možnost přiřadit konkrétní osobu. Když dojde na poslání fotografie, máte alespoň představu o vzhledu dotyčného či dotyčné.

Jaké výhody tedy má seznámení přes internet? Možnost se před samotným fyzickým setkáním oťukat, vypsat se z toho, co vás baví a zajímá, co hledáte, co už máte za sebou, ať už pozitivního nebo negativního. V kontaktu tak můžete být i s několika protějšky najednou, máte možnost srovnání.
tetované ukazováčky

A co hraje proti takému způsobu? Nevidíte spontánní reakce, slova ráda lžou, realita pak může být zcela jiná, dojem z fotografie může mást. Upnout se k někomu jen proto, že umí hezky psát a na fotce vypadá dobře, je velice jednoduché, trocha odstupu v tomto případě neuškodí.

Navíc, ne každý, kdo využívá seznamku, hledá trvalý a pevný vztah, někomu stačí jen se tak nezávazně pobavit a v tom by měly mít obě strany jasno hned od začátku.