Pohodlí na prvním místě

Sociální sítě se hemží fotografiemi růzýnch outfitů celebrit. Ať už jsou jakkoli pro běžného smrtelníka podivné či bizardní, musíme se s tím smířit. Po nějakém čase si ale společnost některé z kousků vždy oblíbí, či alešpoň část, a móda se tak dostane i mezi obyčejné lidi módou neposkvrněné, nosící pouze pohodlné příjemné oblečení.  Změna a rozvíjení samotných módních kousků ale opravdu není na škodu, může se totiž stát, že se v průběhu procesu může vytvořit vcelku velice pohodlný a příjemný outfit, který zároveň vypadá velice dobře.
tři ženy po nákupech
Pokud nás neproslavil náš hlas nebo obličej, nemůžeme si dovolit utrácet několik desítek tisíc za šaty či jiný kus oblečení. Raději využijeme sílu jednoduchosti a koupíme něco, co můžeme kombinovat několikrát s něčím jiným. Proč ale nevytáhnout nějaký sportovní kousek ze svého šatníku a nosit ho nejen na kolo?
To se týká například cyklistických kalhot. Napínací materiál, který nás sice obepíná, zato se ale může zdůraznit naše křivky, obtáhnout a zúžit bříško a zároveň jsou tak pohodlné, že vlastně ani necítíme, že máme něco na sobě. Pohodlnosti v letošních módních trendech není nikdy dost, a tak můžeme legíny obohatit volnou košilí, či halenkou, dobrou volbou může být pánský šatník. Pokud počasí nepřeje, doplníme outfit o oversized mikinu nebo třeba koženou bundu.
dvě ženy a tři muži
Zkrátka čím větší, tím lepší. Co se týká vhodné obuvi, fantazii se meze nekladou. Můžete zkombinovat street mikinu s elegantními lodičkami či naopak vsadit na kombinaci svůdné halenky s velkými bílými teniskami. Volnost, kterou nám dává tento elastický zázrak je neskutečná. Můžeme kombinovat různé styly do sebe, můžeme se odvážit, důležité je pohodlí. Volnost a rádoby neupravenost jsou v kurzu a my bychom měli této chvíle využít a oprášit staré sportovní oblečení, košile po babiččce a začít si hrát!