Popelka by se nestačila divit

„Nemám co na sebe, nemám žádné pořádné boty ……“ To jsou slova, která hlavně muže dokáží vytočit téměř k nepříčetnosti. Prostě ženy to mají těžké, a to ve všem. Která žena by nechtěla jít s módou, mít plnou skříň posledních módních kreací, a to se týká nejen oblečení, ale i obuvi.

kytičkované boty

Hlavní je cítit se pohodlně, ale zároveň by boty měly vypadat i dobře. A někdy to skloubit není rozhodně nic jednoduchého. Nabídka bot je sice široká, ale ruku na srdce, někdy je mít celý den na nohou není zrovna příjemné a někdy to může být i bolestivé, prostě pohodlí je na druhém místě. I když spousta žen pro krásu dokáže trpět a na vysokých podpatcích dokáží vydržet celý den. Ale co se teď nosí, jaké barvy jsou v kurzu a lze si na nohy vzít i něco ne příliš tradičního?
dámské baleríny

Žena by především měla vypadat jako žena. Obuv by měla působit žensky a elegantně. Protipólem jsou pak modely lehce extravagantní. Stálicemi jsou pak obyčejné tenisky, baleríny nebo staré dobré mokasíny. Svoji oblibu si určitě získaly díky tomu, že jejich nošení je pohodlné a nohy v nich netrpí. Podobně jsou na tom, co se týče stálosti, i lodičky klasického tvaru. Do módy se opět dostala obuv na klínku a lehké sandály, určené především pro horké letní dny. I nevýrazné kousky mohou být zajímavé, a to díky zdobení štrasovými kamínky nebo nýty. Z barev jsou in pastelové, u sportovní obuvi neonové. Letnímu oblečení jistě zalichotí obuv v barvě zlaté nebo lesklých odstínů.
červené converse

Klasika v podobě lodiček určených nejen pro všední dny, ale i sváteční chvíle, může mít několik variant. Od otevřených špiček, které jsou ideální v teplých dnech, až po výrazné barvy nebo zdobení.

Své přední místo si drží obuv, kterou znají už malé holčičky pod názvem baleríny. Ty existují snad ve všech možných barevných variantách a nosit se dají opravdu ke všemu. Proto by neměly chybět v žádném botníku.

Tak, milé dámy, jak jste na tom s obsahem svého botníku? Není čas vyrazit na nákupy?