Když je peněz zapotřebí

Možná to u vás doma právě vře. Vánoce jsou na krku, manželka by chtěla najít pod stromečkem drahý kožich, starší syn klíčky od auta a mladší aspoň od mopeda, zatímco vy řešíte, z čeho byste aspoň zaplatil složenky s nemalými nedoplatky za to či ono. Do toho se ozvali početní příbuzní, že by vás chtěli navštívit, což představuje nemalé dodatečné výdaje za jejich pohoštění, protože tito určitě nebudou nejmíň týden předem jíst, aby si dopřáli na vaše náklady, je třeba konečně zajet s autem do servisu a nechat minimálně přezout pneumatiky, a teď ještě na poslední chvíli odešla televize, bez níž není představitelné teplo rodinného krbu, a cosi podivně šramotí v pračce,…

mince črJste možná právě v nezáviděníhodné situaci. Protože jste se k tomu všemu ještě ani neodvážil přiznat, že letos nebyly vánoční prémie a naopak musíte v práci držet ústa, protože se nadřízení chystají snižovat stavy a pod vámi se podezřele houpe židle. Takže je záhodno nejen neutrácet, ale naopak škrtat výdaje.
osmnácetšestnáct korun
Jenže jestli nedáte manželce ten kožich, mohla by splnit to, co už léta slibuje, tedy rozvést se s vámi, jestli se potomci nedočkají svých přibližovadel, budete mít z vánočních svátků peklo, a jestli nezaplatíte ty složenky, nemusíte ani dávat opravovat televizi, protože vás odstřihnou od elektřiny. A nakonec není vyloučeno ani to, že vás po rozvodu manželka tak docela neopustí, ale navíc si k vám do společné domácnosti ještě trvale přivede maminku, na niž se hodí snad všechny známé vtipy o tchýních.
Takže co? Vzít těch posledních pár korun, co se vám podařilo vyštrachat po kapsách, dojít koupit pořádný špagát a pověsit se na něm?
Ale kdeže. Nemusíte to hnát do krajnosti. Minimálně dokud existují .
Jde o rychlé nebankovní půjčky, které jsou mnohdy skvělým způsobem, jak přijít rychle k penězům. Protože v klasických bankách se to schvalování půjček neúnosně vleče a stejně je jen tak někdo nedostane. Zatímco tady stačí zvolit částku, která je zapotřebí, a záhy máte potřebnou sumu, ať už ji potřebujete pouze krátkodobě nebo na delší čas.
A má to vlastně jen jeden jediný háček, jenž ale ve skutečnosti žádným háčkem není. A sice to, že je třeba předem přemýšlet, kolik si můžete dovolit půjčit. Abyste to následně také byli schopni vrátit.