Vše pro Váš bazén

Pro údržbu bazénové vody je zapotřebí hned několika různých přípravků bazénové chemie. Nejdůležitější je dodávat do vody dostatek chlorových či kyslíkových přípravků pro dezinfekci bazénové vody. Dále je důležité pravidelně kontrolovat bazénovou vodu za pomocí testeru a udržovat PH vody v rovnováze. Také je dobré předcházet problémům s řasami a pravidelně preventivně dodávat do vody algicid.

modrá tekutina

Ale i přesto se může stát, že se Vám ve vodě začne objevovat bílý zákal nebo se dokonce začne na stěnách a dně bazénu usazovat vápník, což by mohlo znamenat, že máte bazén napuštěný tvrdou vodou. V takových případech je dobré použít změkčovač vody, kterým je tak zvaná regenerační tabletová sůl, která právě zbavuje vodu nadbytečného vápníku i hořčíku a zabraňuje jejich usazování na stěnách či dně bazénu.

Kromě toho, že se využívá tabletová sůl jako změkčovač vody v bazénech, lze tento přípravek využít i v různých domácích úpravnách vody či dokonce v domácí myčce na nádobí. Námi nabízená tabletová sůl prochází přísnou kontrolou a splňuje všechny požadované normy. V naší nabídce najdete tento přípravek ve vysoké kvalitě a čistotě a to hned od tří předních světových dodavatelů. Stačí si jen vybrat.

svaly z plavání

Kromě tabletové soli najdete v naší nabídce i další vysoce kvalitní a spolehlivé přípravky bazénové chemie, které jsou potřebné pro úpravu bazénové vody a to jak chlorové přípravky, tak také kyslíkové. Nezapomeňte nahlédnout také do naší široké nabídky bazénového příslušenství, kde můžete pořídit všechny potřebné pomocníky pro usnadnění péče o Váš bazén od krycích plachet přes dávkovače a plováky až po bazénové vysavače a spoustu dalších doplňků.

Jsme si jisti, že Vás naše nabídka plně uspokojí a že díky našim přípravkům bude voda ve Vašem bazénu vždy čistě průzračná a vhodná ke koupání a vy si budete moci užívat vodních radovánek po celou koupací sezónu.