Jako v herním světě, jen u nás je to naživo!

Lasergame Praha vám vytvoří prostředí, ve kterém se vám bude skvěle schovávat a dobře útočit. Disponujeme dvěma arénami, přičemž aztécká, kde poznáte neobyčejná zákoutí aztéckých ruin se hodí pro menší skupiny. Pro větší týmy, kde je dostatek prostoru a můžete se volně pohybovat, aniž byste byli někým rušeni, se hodí labyrint, který skýtá mnoho zábavy. Střílejte laserem po nepříteli a vyřaďte ho z kola ven. Stanete se zaslouženými vítězi.

DSC_0201

  • Zapojte se do kolektivu nebo si vytvořte svůj vlastní herní systém. Máte na to, abyste vedli celý tým? Nebo naopak podporujete své spoluhráče ze zálohy? Jakou úlohu budete plnit ve vašem týmu?

Hru můžete využít také jako meetingové setkání nebo jako firemní akci pro zaměstnance či obchodní partnery. Každého jistě potěší velice netradiční setkání při lehkém sportu. Jde o velice výrazný zážitek, kterého rozhodně nebudete litovat. Pobaví se zejména muži, ale i několik žen to již chytlo natolik, že se staly našimi věrnými klientkami a navštěvují nás pravidelně. Vyzkoušet něco netradičního není na škodu. Přijďte se pobavit a uskutečnit akci!

Poskytujeme různé služby

  1. Parkování

U nás vždy snadno zaparkujete. Jedna z velkých výhod. O místo na parkování u nás nemusíte bojovat. Každý, kdo přijede, tak snadno zaparkuje. Díky tomu se nemusíte stresovat a nemusíte nechávat automobil někde kilometr daleko. Máte jej hned při ruce před naší arénou. Parkuje se totiž přímo u nás ve dvoře na Ocelářské 17. Využít můžete také dalšího parkovacího místa a to na parkovišti v galerii Harfa.

  1. Dárkové poukazy

Chcete někomu blízkému darovat akční zážitek? Připravili jsme pro vás dárkové poukazy, které umožňují, abyste někoho obdarovali výjimečným zážitkem. Potěšit můžete své blízké, kolegy, kamarády, známé či rodinné příslušníky. Jistě ocení vaši originalitu. Skvělý dárek pro každého.

skupina-mensi

  1. Věrnostní systém

Členství se rozhodně vyplatí a to platí i v našem případě. Jestliže budete častěji hrát, snížíme pro vás cenu. Členstvím vás odměňujeme za vaši věrnost, proto se snažíme, abychom vám i s cenou vyšli vstříc a proto ji ještě snížíme.