Pronájem kvalitního vozu

Každý automobil je pouze stroj a časem dojde k tomu, že se porouchá. Pokud se však o automobil staráte dobře, tak k poruše dojít nemusí. Ovšem výjimka potvrzuje pravidlo a někdy se tomu zkrátka nevyhneme. Jestliže se dostanete do situace, kdy se Vám automobil porouchá, tak neváhejte a ihned se obraťte na pronájem automobilu.

autopůjčovna (2)

Autopůjčovna v Praze, je osvědčená půjčovna, která má 22 leté zkušenosti s půjčováním aut. V jejich sortimentu najdete více jak 10 automobilů na pronájem a to za perfektní ceny. NA pronájem však nemají pouze osobní vozy, ale také dodávky. Ty jsou perfektní v případě, že se Vám porouchá firemní auto a nutně potřebujete odvést materiál na stavbu.

autopůjčovna

Na jejich webových stránkách si můžete prohlédnout všechny pronajímané vozy a vybrat se podle svých představ. U každého vozu máte náhledové obrázky, jak automobil vypadá a také jakou má výbavu. Ta je kompletně rozepsaná a budete tak ihned vědět, zda splňuje Vaše požadavky. Samozřejmostí je také ceník pronájmu, který je rozepsaný již od 3 dnů pronájmu, až po pronájem na celý měsíc. Podívat se můžete i na zvýhodněné sazby na víkendové pronájmy. Dávejte si však pozor, ceník je rozepsaný na letní i zimní sezónu. Veškeré ceny jsou však uvedeny včetně DPH a vozidla se vždy půjčují s plnou nádrží. S plnou nádrží se tyto vozidla také vracejí.

K pronájmu dostanete od firmy také zajímavé bonusy. Mezi ně patří dálniční známka po celé České republice, půjčení zimních řetězů, nebo zapůjčení podsedáku, či dětské sedačky. Všechny tyto věci jsou v ceně pronájmu. Navíc mají všechny vozy centrální zamykání a jsou chráněny imobilizérem a také zamykáním řadicí páky. Všechny vozy jsou bez reklam, které by poutaly pozornost.

Pokud tedy hledáte kvalitní vůz, který Vás dopraví z bodu A do bodu B, tak si vyberte tuto půjčovnu. Určitě se Vám vyplatí a budete nad míru spokojení.