Footjob v sobě ukrývá něco víc

Dejte šanci krásným bosým ženským chodidlům

Vnímání krásy křivek ženského těla je nesmírně vzrušující, ale hlavně naprosto přirozená záležitost, ovšem stává se, že některé tělesné partie opomíjíme a nevěnujeme jim takovou pozornost, jakou by si zasloužily.

siluety lodiček a ženských těl

Kupříkladu chodidla. Neslouží jen pro chůzi po pevném terénu, odráží se na jejich povrchu celé naše tělo, lze z nich diagnostikovat mnohý zdravotní problém a pomocí nervových zakončení působit na veškeré naše orgány.

Chodidla jsou tělesnou mapou, je na nich spousta citlivých reflexních bodů, ale to hlavní, co by mělo zajímat zájemce o footjob, je odhalení lidského podvědomí, lidské duše. Díváme-li se na ně soustředěně, máme před sebou spoustu informací o životě a životním stylu dané osoby, to vše se do podvědomí zapisuje a mohou nám o člověku mnohé napovědět. Technika footjob Praha https://mataharisalon.cz/cs/foot-job také pomáhá dvěma lidem více se sblížit, odhodit psychická traumata a blokády, soustředit se na své nitro a vnímat přirozený tok sexuální energie.

ženské ruce a nohy

Někomu vyhovuje i jejich vůně – lidský pot sám o sobě nevydává takřka žádný pach ani vůni, o tu se postarají až bakterie, žijící na pokožce, které se jím živí, a vytváří proces známý jako fermentace. K něčemu podobnému dochází např. u kysaného zelí nebo při výrobě sýrů. Podle vůně potu také rozpoznáme, zda je náš protějšek vhodným kandidátem pro případné početí potomků, jde o to, aby byly geny obou osob co nejvíce odlišné. Zjednodušeně řečeno, když nám partner či partnerka voní svým potem (samozřejmě v určité míře s nezanedbanou hygienou), je předpoklad, že se nenarodí znetvořené a postižené děti.

Fermentovaný pot na chodidlech může být někdy celkem nenápadný, jindy velmi výrazný, jeho vůně mnohé vypovídá o složení stravy, kupříkladu se ve složení potu může promítnout i nepříjemný zápach dehtu z cigaret, případně zátěž z pojídání masa anebo oslabená imunita a výskyt patogenních bakterií a plísní.