Vychytávky pro vaši krásu

Pleťový roller

Masážní váleček z minerálů je hit posledních let. Proč ho vaše pleť bude milovat? Pravidelnou masáží zaktivujete lymfatický systém, který se začne zbavovat toxinů a nahromaděných škodlivin. Odstraníte ztuhlost a napětí obličejových svalů a dáte zelenou k obnově buněk. Pokud ještě předtím nanesete krém, zajistíte, že se mnohem účinněji vstřebá do pleti. A v neposlední řadě připomeňme i účinky minerálů. Masážní roller se nejčastěji vyrábí z růženínu. Ten je známý jako symbol lásky, krásy a uzdravování. Učí sebelásce, trpělivosti a dodává životní energii. A to je příjemný bonus, že?

kosmetika

Doplňky stravy -kolagen

V podstatě nejde o nic nového. Kolagen známe od 90. let. Ale víte, že od 35. roku nám začne v těle přirozeně ubývat? Proto je žádoucí ho doplňovat. Pravidelná kúra vám zvýší pružnost pokožky, zabrání vzniku vrásek a zmenší jejich hloubku. Už nutně nemusíte každé ráno zobat tabletu, na trhu je také rozpustný kolagen ve formě prášku. Ovšem druhy kolagenu jsou různé. Na pleť a vlasy vybírejte rybí neboli mořský. Ten má vysokou schopnost vstřebatelnosti do buněk. Naproti tomu nativní kolagen Orcacollagen nebo také přírodní je pro náš organismus výrazně hůř využitelný.

kolagen

Obličejová gymnastika

Na obličeji máme více jak 50 svalů, ale samozřejmě je nepoužíváme všechny. Proto je dobré, když je pravidelně procvičíte. Je to jak se svaly na těle, pokud je nezapojujete, chřadnou. Cvičte alespoň 3x týdně po 10ti minutách. Krev se rozproudí po celé tváři a buňky se okysličí. Tím bude vaše pleť vypadat zářivější, svěžejší a s méně viditelnými vráskami. Výhoda je, že cvičení můžete provádět na gauči u televize, ve vaně nebo v čekárně u doktora. Na youtube najdete spoustu videí, které vám ukážou přesný návod, jak obličejovou gymnastiku provádět. Svou tvář tak udržíte v kondici a předejdete vzniku vrásek.