Nemůže se vám postavit?


Problémy mužů jsou, i když to většina lidí neví, na stejné úrovni jako problémy žen. Hodně lidí v dnešní době vidí ženy jako ty, které mají neustále problémy a jsou ve stresu, případně mají menstruaci, a nebo čekají dítě, a tak jsou chudáci. To je sice dobře, protože kdysi se na tohle vůbec nehledělo a lidé neřešili to, že má i žena nějaké problémy, dříve se žena brala jako hospodyně a běda, jestli si na něco stěžovala, protože ji živil muž. Nyní je to už trochu jinak, což je dobře, jde vidět, že se doba posunula, ale je to posunuté trochu špatným směrem, protože na ženy je pohlíženo jako na někoho, kdo má neustále nějaké problémy, což asi tak úplně není pravda.

banán4

Ženy sice mají problémy, ale ví se o tom jen proto, že to ženy řeší s ostatními. Říkají to svému muži, říkají to svým kamarádkám a podobně, tak se prostě obecně ví, že ženy mají problémy. Co se ale neví je to, že i muži mají problémy. A ono to tak je. Muži sice nikdy přímo neřeknou, že je něco trápí, nebo že je něco bolí a že mají nějaký problém. Většinou to zakrývají, protože se snaží být oni ti silní před ženou a už vůbec to neřeknou své ženě i přesto, že je to člověk, kterému by měli být schopni říct všechno.

erekce

Dnešní společnost je takto bohužel nastavená a je to škoda, protože kdyby se nepočítalo, že jsou muži silnější a ženy a kdyby se na ně nahlíželo stejně, tak by k tomuto nikdy nedošlo a muži by třeba neumírali dříve než ženy. Takhle to ale není a většina mužů si nechává problémy pro sebe. Problémy se dají ale řešit, a ne vždy to musí být nutně u doktora a brát prášky. Třeba taková erekce je většinou dobrým tématem a je velmi časté, že muž trpí právě poruchou erekce a nechce to přiznat a ani někomu říct a už vůbec nechce jít k lékaři. Dá se to ale řešit i pomocí bylinek na erekci, protože bylinky jsou velmi léčivé a dokáží pomoci naprosto ve všem.