Mobilní dům vám splní váš sen!

Konečně se na trhu objevilo bydlení, které vyplňuje velkou stávající mezeru! Řeč není o ničem jiném, než o mobilních domech od top-mobilnidomy.cz! Právě ty spojují dvě velké přednosti – možnost dosáhnout na vlastní bydlení za rozumnou cenu. A to již za jeden milión korun, v závislosti na tom, jak moc budete nároční.

cena domu

Jestliže nevíte, o čem to je vlastně řeč a chtěli byste se dozvědět, jak takové mobilheimy vlastně vypadají, a poznat je blíže, pak uděláte nejlépe, když navštívíte centrum vzorových staveb v areálu výrobce. V Česku je jich hned několik, a najdete v nich desítky staveb, které si můžete zevrubně prohlédnout jak zvenčí, tak i zevnitř.

Ač to může znít na první pohled exoticky a alternativně, není to tak. Tyto stavby jsou zde již několik let a jejich popularita stále stoupá. Navíc, na západ od nás jsou taková obydlí zcela běžná a hojně využívaná, právě díky jejich dostupné ceně, takže se o žádnou horkou novinku rozhodně nejedná. Ovšem platí, že mobilheimy rozhodně stojí za pozornost, a pokud hledáte způsob, jak bydlet za relativně nízkou cenu, pak by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti.

Důležité je, že se jedná o stavby bez pevných základů. To, že nejsou pevně připoutány k zemi, má hned několik souvislostí.

Za prvé je to již zmíněná nízká pořizovací cena, neboť základy mohou stavbu prodražit až o několik stovek tisíc.

Za druhé jde o to, že stavba nepotřebuje ke svému umístění stavební povolení.

A za třetí je to přirozeně mobilita takového bydlení. Díky možnosti přepravy nevzniká na místě, ale v areálu výrobce, odkud vám ho přivezou speciálním vozidlem, a stejně i vy ho můžete v budoucnu kdykoli nechat převézt jinam.

déšť na louce s domem

Jedná se tedy o ideální řešení vlastního bydlení nejen pro ty, kdo nemají mnoho peněz na koupi nemovitosti, ale také pro ty, kdo hledají dostupný rekreační objekt, anebo takové bydlení, které bude měnit adresu spolu s nimi.