Jedinečnost kvalitního českého nábytku

Jednotlivé druhy nábytku se potom ještě vyrábí v mnoha barevných a velikostních variantách. Z praktických důvodů kvůli dopravě se celá řada nábytku vyrábí ve formě stavebnic, kdy je na zákazníkovi, aby si z dodané krabice podle plánku sestavil požadovaný kus nového nábytku. Lidé si tuto variantu volí také z ekonomických důvodů. Kvalita takového nábytku se ale nedá srovnávat s poctivě řemeslně zpracovaným produktem, kde si samozřejmě za kvalitu připlatíte, ale je to určitě investice, která se vám vrátí dlouhověkostí takového nábytku a krásným a originálním vzhledem.

masiv

Právě to jsou důvody, proč odolat pokušení koupit si levný nábytek vyrobený třeba v Polsku a sáhnout raději po kvalitním českém nábytku od výrovce, který vytváří nábytek starými osvědčenými postupy a z materiálu, který je nám blízký, tedy z poctivého masivu.

Překvapivě se stále na trhu najde český nábytek s zpracováním, které klade důraz na detail a kvalitu, a to jak v moderním, venkovském nebo v jednoduše lakovaném starožitném a patinovaném provedení. Samostatnou skupinu tvoří český nábytek Svetpokladu.cz zabývající se tvorbou replik starého nábytku, který je stále více žádaný hlavně pro zařízení starých venkovských domů, které slouží jak k rekreaci, tak k celoročnímu bydlení.

masiv1

Ručně vyrobený kus nábytku je jedinečný a exkluzivní produkt, vytvořený speciálně na základě konkrétních požadavků. Od venkovské kuchyně až po šatník v retro stylu si tak zákazníci mohou dopřát nábytek v té nejlepší kvalitě a vyrobený podle vlastního vkusu a představ.

Zařizování domu je často vzrušujícím dobrodružstvím, které by se nemělo uspěchat. Pokud si svůj romantický interiér zařídíte podle svých představ ve starém stylu, můžete tak s jedním nábytkem prožít celý život. Jde o nadčasovou klasiku, která nikdy nevyjde z módy.

Za každým ručně zpracovaným kusem nábytku najdete příběh a jedinečnost. Takový nábytek je vyráběný s cílem uspokojit všechny zákazníkovi potřeby. Měl by být perfektní jak z technického, tak z estetického hlediska s harmonickými liniemi a plně funkční.